Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Олімпійський тиждень у закладі освіти

Дата: 27 вересня 2020 о 16:49

Спорт удосконалює фізичні якості й перевіряє моральні
(Георгій Олександров)
З метою пропаганди здорового способу життя, формування ціннісного ставлення до себе та відзначення Дня фізичної культури та спорту в Каланчацькій ЗОШ протягом 14 – 18 вересня 2020 року були організовані та проведені спортивні змагання.

Спорт удосконалює фізичні якості й перевіряє моральні

(Георгій Олександров)

Учні початкових класів мали змогу взяти участь у веселій естафеті «Ми – майбутні чемпіони України!». Для учнів середніх та старших класів були проведені шкільні турніри з футболу між класами, а також легкої атлетики  (біг 60 м, 100 м; метання м’яча на дальність; стрибки з місця у довжину).       Класні керівники провели з учнями виховні години та бесіди за наступною тематикою: « Фізкультхвилинка невід’ємна частина уроку» ( 1 - 4 класи), «Фізична культура у житті людини» (5 - 8 класи), «Спорт та фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру»» (8 -11 класи).

Бібліотекар школи Банкова Л.Г. підготувала виставку літератури «Олімпійський рух в Україні!», яка презентувала ілюстровані видання з історії розвитку та становлення олімпійського руху в нашій країні.

Учні початкових класів мали змогу взяти участь у веселій естафеті «Старти надій». Для учнів середніх та старших класів були проведені шкільні турніри з футболу, змагання «Весела скакалка» на свіжому повітрі, а також змагання з легкої атлетики  (біг 60 м, 100 м; метання м’яча на дальність; стрибки з місця у довжину). Переможці усіх спортивних змагань були нагородженні грамотами та сувенірами.

За наслідками змагань сформована збірна команда школи, яка візьме участь у районних змаганнях з футболу.

ЗДНВР  Беженар Н.І.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.