Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Файловий архів

ТОП-10 порад, як здати ЗНО і ДПА на 200 балів. Як добре підготуватися та знайти мотивацію? Цим питанням ломав собі голову не один студент і учень. Адже змотивувати себе до якісної і регулярної підготовки – це вже половина шляху до успіху. 1. Зрозумій, для чого тобі це потрібно Треба розуміти , що ЗНО не обов’язок, а можливість. Якщо ти вже обрав для себе професію мрії та ВНЗ, у якому хочеш отримати знання з цієї спеціальності, – це чудово, тоді маєш конкретну мету, а тестування дасть змогу її реалізувати. Якщо ж в тебе є сумніви щодо спеціальності – це також не велика проблема. Спробуй дізнатися більше про професії, які тобі цікаві: порозпитуй знайомих, що працюють у галузях, котрі тобі імпонують, відвідай майстер-класи. Важливо, щоб ти хотів отримати освіту з конкретної спеціальності, тоді й ЗНО здаватиметься лише перехідним етапом, який тобі під силу. 2. Зацікався предметами, з яких складатимеш ЗНО Перший пункт виконав, але самі предмети, які потрібні для вступу на тобою омріяну спеціальність, не надихають? Буває, що предмет пересікається з майбутньою професією опосередковано. Цю проблему також можна виправити. Наприклад, якщо тобі не цікава історія, прочитай історичний роман або переглянь історичний фільм – як мінімум, захопишся періодом, який описують у книзі чи показують у кінострічці, і захочеш більше дізнатися про нього та про історію загалом. Не подобаються твори, на яких базується ЗНО з літератури? Не страшно, таке теж буває. Подивися фільми, зняті за цими творами або сходи на відповідні вистави. Фізикою, біологією, географією, математикою також не складно себе зацікавити – є чимало художніх і документальних фільмів про природні явища, наукові факти та вчених. З іноземними мовами ще простіше: можеш переглядати серіали, відео TED або канали на YouTube мовою оригіналу про все, що тебе цікавить, – мотивація для вивчення мови з’явиться одразу. 3. Сформуй власний режим підготовки Тайм-менеджмент – це, звичайно, добре, але якщо 11 років ти вчився в одному режимі, намагатися перелаштувати себе – марна трата надзвичайно дорогоцінного часу. Усе простіше. Ти міг не помічати, що протягом певних годин тобі навчатися краще та зручніше. Спробуй проаналізувати і визначити, який час є найпродуктивнішим. Спробуй використовувати переваги свого режиму дня. 4. Почни з цікавого Хтось радить стартувати від найскладнішого, а хтось вважає, що для початку треба виконати дріб’язкові завдання. Але у підготовці до ЗНО, на мою думку, краще розпочати з найцікавішого. Якщо є тема, яку ти дуже хочеш сьогодні вивчити, не відкладай її на десерт. Перший пункт у списку вивчення на кожен день має починатися з того предмета, який тобі подобається та вдається найбільше. Підготовка до нього пройде просто і цікаво, тож буде легше перейти до наступних тем. 5. Використовуй всі наявні ресурси Є чимало онлайн-курсів, сайтів, які допоможуть підготуватись. Дорогою додому ти можеш слухати аудіоурок з певного предмету. Використай переваги сучасного світу.
Поки що пусто.